PD Neuroteknoloji Ltd, 2015 yılında İngiltere’de kurulmuş yüksek teknoloji tıbbi cihaz şirketi olup şirketin ana faaliyet alanı Yunanistan’da Ar-Ge ve üretim alanıdır.

2024 yılında Türkiye’de katılacakları kongreler için kendilerine çözüm ortağı arayan PD Neuroteknoloji Ltd, internet üzerinden Birka Reklam’a ulaşmış konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden fuar, seminer gibi etkinliklerde kullanılmak üzere üretim ve tedarikini sağladığımız display ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgi almışlardır.

PD Neuroteknoloji Ltd katılacakları kongreler için kendilerine en uygun olduğunu düşündükleri display ürün seçeneklerinden örümcek stant ve roll up (roll banner) çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından da görsel çalışmaları için destek alıp kısa süre içersin de üretim ve teslimat için start vermiştir.

Birka Reklam olarak ithal ettiğimiz örümcek stantlar, müşterilerimize hard case diye tabir ettiğimiz bankolu örümcek stant şeklinde özel kutular ile teslim edilmektedir. Örümcek stant iskeleti alüminyum renkte olup, çantalarının tekerlekli olması nedeniyle taşınması oldukça kolaydır. Geniş görsel alanı sayesinde ürün tanıtımlarınız görsel olarak oldukça tatmin edici olmaktadır. Örümcek stantlar kullanılacak alana yere göre ölçüsü ayarlanabilir bir üründür. Ayrıca hard case çanta üzerine görsel kaplama mümkün olduğundan bu çanta masa olarak ürün tanıtımda hem görsel hem müşteri ağırlamada kurtarıcı olmaktadır.

Display ürün seçeneklerinden örümcek stant harici 100*200cm roll up (roll banner) ürünü ile ilgili de görsel çalışma ve üretim yaptığımız PD Neuroteknoloji Ltd’ye, Birka Reklam’ı Türkiye’de ki çözüm ortağı yapıp, reklam çalışmaları için tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.