Bu sene de FESPA Fuarını Birka Reklam Ailesi olarak ziyaret ettik. Baskı Dünyasında ki tüm yeniliklerin sergilendiği FESPA 2015 Köln Fuarında, Dijital Baskı Makinaları ve Malzemelerinin en güncel halleri sergilenmiştir. Yüksek teknolojili makineler, gerek kalite gerekse hız bakımından üst seviyelere ulaşmış görünmektedir. Malzemelerin uygulama kolaylıklarından sebep aplikasyonculara büyük rahatlık sağlanmış, özellikle 3M markası bu konuda kendi patenti olan ürünleri sergilediği FESPA Fuarında tüm ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

3M Standında en dikkat çekici ürün 3M Envision Print Wrap Film, SV480Cv3 serisi baskı folyosu ve 3M Envision Gloss Wrap Overlaminate 8548G serisi laminasyon ürünüydü. Bu ürün aşağıdaki resimde de görüleceği üzere çok derin kanallı ve pütürlü yüzeylere uygulanabilmesi ile öne çıkmaktadır.

3M-SV480-Cv3 3M 8548 G

3M-SV480-Cv3  | 3M 8548 G

Bu ürün Cv3 versiyonuyla, Cv2 versiyonundan daha donanımlı ve kullanıcıya hız sağlayan bir ürün olarak piyasaya sürüldü. Türkiye piyasalarında da bulunan bu ürün, Araç Giydirme uygulamasında, uygulama rahatlığı sağlayıp, montaj sürelerini hızlandırmaktadır. Seri araç giydirme uygulamalarında, zaman maliyetlerini aşağıya çekecek olan bu ürün üretici firmalara ve son kullanıcılara tavsiyemizdir.

3M Premium Opaque Coloured Film, Scotchcal 100 and Controltac 180 Cv2 Serisi dikkat çeken diğer bir üründü.

3M Scotchcal 100 and 180Cv2 Serisi

3M Scotchcal 100 and 180Cv2 Serisi

Bu ürün Renkli Cast Folyo serisi olup teknolojisi yükseltilmiş ve Controltac özelliği ilave edilmiş. Yani folyoyu yapıştırmak istediğiniz yüzeyde hareket ettire biliyor ve istediğiniz konumu yakaladığınız zaman uygulamaya başlayabiliyorsunuz. Yapışkan zemini kapmadığı için büyük bir rahatlık sağlıyor.

Birka-Reklam_3M

3M Standı | FESPA 2015 Köln

3M Standında tanıtılan ürünlerin uygulama kolaylığını göstermek için profesyonel aplikasyoncular, ziyaretçilere araç üzerine 3M ürünlerini uygulamaları için fırsat tanıyorlardı. Bu uygulamalardan şöyle bir sonuç çıkıyordu, işi hiç bilmeyen bir kişi bile 3M Serisi folyolar ile sorunsuz bir şekilde araç kaplayabiliyordu.

Bizleri ağırlayan 3M Türkiye Ekibinden Sn.Ziya Özgökalp, Sn.Samih Gündoğdu, Sn.Merve Şener ve Sn.Aytuğ Tatlısu’ya göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz.