18-22 Mayıs 2015

GENİŞ FORMAT DIJITAL BASKI, TEKSTİL BASKI, LED EKRAN İÇİN KÜRESEL SERGİ

Almanya’ nın  Köln şehrinde 18-22 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenecek olan FESPA 2015 için geri sayım başladı. Bu fuarda dijital baskı, tekstil baskı makinaları ve haraketli ekran modellerinin en yeni teknolojilerin görebilirsiniz. Uygulamaları örnekler, baskı numuneleri, branş teknikleri, seminerler ve bir çok etkinliğin bulunduğu FESPA 2015 ziyaretçilerini bekliyor.

FESPA 2015’te 700’den fazla katılımcı, ürünlerini sergileme fırsatı bulacaktır. Dünyadaki yenilikleri takip etmeniz için bu fuarı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Birka Reklam Ailesi olarak bu fuarda da yerimizi alacağız. Türkiye’den, Digital Baskı Sektöründe yaklaşık 10 firmanın katılacağı bu fuara, yenilikleri takip edip, dünya ile aynı anda aynı teknolojiyi kullanmamız için Türk ziyaretçileri de  bekliyoruz.

Dünyada bilinen hemen hemen tüm markaların katıldığı bu fuarda, ufkunuz genişleyip, müşterilerinize farklı bakış açısıyla yeni ürünler sunma fırsatı yakalayacaksınız. Bazen bizler işletme körlüğüne kapılıp, rutin işlerimizi takip etmekle zamanımızın büyük bir çoğunluğunu geçiriyoruz. Oysaki bu ve benzeri Fuarları fırsat bilip ganimete çevirmek gereklidir. Ülkemizde olmayan yeni bir teknolojiyi, yeni bir ürünü görebilme fırsatı ve bağlantı kurup Türkiye’ye getirme fırsatı yakalayabiliriz.

3M, HP, Mutoh, Durst, Hexis gibi markaların ürünlerini tanıtacağı bu fuarı kaçırmayınız.