Sayın Yetkili

Şirket aracınızın dört bir yanını ince ince çizsek, üzerine iz bırakan etiketler yapıştırıp söksek, sökmeye kalktığınızda parça parça olan folyolarla baş başa bırakıp sonunda aracınızın  tamamını boyanacak hale getirsek?  Şaka gibi değil mi?

Şirketinizin kurumsal kimliğini aracınıza farklı bir şekilde yansıtmak, dönemsel tanıtım çalışmaları için renk değiştirmek, bir kampanya çerçevesinde dikkat çekici bir tasarımla reklamınızı yapmak veya boyanmış bir aracın satışındaki zorluklar nedeniyle tamamında renk değişimi uygulamak gibi makul isteklerinizi gerçekleştirmek için yola çıkmaya karar verdiğinizde bizleri aramayı ihmal etmeyin. Zira sadece maliyet odaklı “ucuz olsun” diye atılmış bir adım dönüşü olmayan bir yola girmenize yol açabilir.

Dünya çapında 88 bin çalışanıyla A’dan Z’ye farklı alanlarda 55 binden fazla ürünün üreticisi olan 3M’in bu iş için özel olarak geliştirilmiş araç kaplama ürünlerini; profesyonel grafik tasarım, tecrübeli montaj ekibi ve 3 yıl süreyle garantimiz altında sorunsuz söküm kolaylığı ile sunuyoruz. 3M yetkili üreticisi olan firmamız, 1996 yılından bu yana sunduğu iş kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle, büyüyerek hizmet vermeye ve araç kaplama konusunda Türkiye’nin önde gelen ürün ve hizmetini tüm müşterilerine aynı titizlikte yansıtmaya devam ediyor.

Araç Giydirme fiyatlarındaki farklılıklar müşterilerin kısa vadede tasarruf ettiklerini düşünerek göz ardı ettiği ancak uzun vadede zarar ettiklerini gördüğü istenmeyen sorun ve sonuçları doğurmakta. Maliyetleri düşürmek için kompleks işlem ve uygulama gerektiren araç kaplama işinizi, aracınızı deneme tahtasına çeviren profesyonellikten uzak tecrübesiz iş gücüne teslim etmeden önce referanslarımıza göz atarak fiyat/kalite oranını nasıl en iyi şekilde yansıttığımızı görmenizi isteriz. Aracınızın kaplanması sırasında, folyonun altında kalan maket bıçağı ile atılmış onlarca çizikle şirket aracınızın değerini düşürebilir, kiraladığınız şirketin araç üzerindeki zararı sizden tazmin etmeye çalışmasına yol açabilir. İşin kötüsü bu çizikleri aracınızın üzerindeki kaplama çıkana dek göremezsiniz. Aynı şekilde kullanılan folyo yaz ve kış aylarındaki birbirinden farklı sıcak ve soğuklara maruz kalarak, tıpkı araç lastiklerinin özelliğini kaybetmesi gibi özelliğini yitirerek sökülme işlemini adeta imkansız hale getirebilir. Cep telefonlarındaki garanti etiketleri gibi sökülmeye çalışıldığında paramparça hale gelen, yine de yekpare şekilde çıkmayan minik etiketler gibi araç üzerinde kırılan folyolar, aracın boyanmasını dahi zora sokmaktadır.

Aklın yolu bir, kalite tesadüf değildir. Birka Reklam olarak müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine uzun vadede kazandıran kaliteyi ideal bir maliyetle sunuyoruz. Bize ulaşın, sizlere detaylı bilgi ve işinize yarayacak doğru ürün ve hizmet ile kısa vadede üzen değil, daima kazandıracak tekliflerimizi geçelim.

Birka Reklam

Mutlu Müşteri

Mutlu Müşterilerimizin yorumları için resme tıklayabilirsiniz. ( Yorumlar sayfanın ortasındadır)